Cami Isıtma Sistemleri

1960’dan bugüne, yarım asrı aşkın tecrübe...

Tavus Halı - Isıtma Sistemleri

Kurulumu son derece kolay olan ve caminin dokusuna hiç bir şekilde zarar vermeyen karbon film ısıtma sistemi sayesinde ısınmak için küçük bir servet ödemek zorunda kalmayacaksınız. 

Karbon film ısıtma sistemi firmamız tarafından anahtar teslimi yapılmaktadır. Karbon filmler, tel ve rezistans kullanılmadan üretilen yüksek teknoloji ürünü ısıtıcılar olarak bilinir. Isıtma işlemi, içerisindeki nano-karbon özel karışım sayesinde sağlanır. Her yeri eşit olarak ısıtan sistem, Avrupa standartlarında CE belgesine sahiptir. Kurulumu çok kolay ve verimi yüksektir. Camiinin dokusuna asla zarar vermez.

 

Karbon film sisteminin en önemli özelliği çok kısa sürede ısınmasıdır. Namaz vakitlerinden önce belirlenen saatte sistem devreye girer. Namazın bitimiyle birlikte yine belirlenen saatte sistem otomatik olarak kapanır. Bu da ısınma maliyeti minimuma indirir. Isınmak için küçük bir servet ödemek zorunda kalmazsınız! Diğer ısıtma sistemlerine göre en az yüzde 30 tasarruf sağlar.

Karbon film sisteminde halı yüzeyinin sıcaklığı ortalama 45°C civarındadır. Sistemin ortamı ısıtması sadece bir kaç dakika sürer. Ayrıca sistemin saf saf aktif hale getirilme özelliği sayesinde israfın da önüne geçilir. Cemaatin az olduğu sabah namazında ilk bir ya da iki safı ısıtırken, Cuma namazlarında sistemin tamamını aktif hale getirebilirsiniz. 

Tavus Cami Halıları